START       NOCLEGI       AGROTURYSTYKA       HOTELE       KWATERY PRYWATNE       PENSJONATY       POKOJE GOŚCINNE
Hotel Majestic
Słoneczna Róża
 
 
 
 
 

Ostatnie ogłoszenia

 

Gościniec Pod Zielonym Jajem

Płóczki Górne 102, 59-600 Płóczki Górne
tel. 075 789 0 789, 0607 200 200
www.podzielonymjajem.pl
formularz email
Kontaktując się, powołaj się na hasło Hotelisko.pl. Dziękujemy!
Powołując się na serwis, otrzymasz 5 zniżki
Rodzaj obiektu : Agroturystyka,
Cena od : 66 PLN     Ilość miejsc : 26
Gościniec Pod Zielonym Jajem
 

Charakterystyka obiektu

restauracja w obiekcierestauracja w obiekciełazienkałazienkakarty płatniczekarty płatnicze
języki obcejęzyki obce
 

Tu czas płynie inaczej

Przyjazd do Gościńca "Pod Zielonym Jajem" to wkroczenie w inny wymiar. Wielki 200-letni szachulcowy dom otacza gości niezwykłą ciepłą aurą. Zauroczy Was niespotykana atmosfera unikatowych wnętrz z drewna, gliny i piaskowca. Niskie trzeszczące stropy z potężnymi modrzewiowymi belkami i rozproszone światło wpadające przez małe szprosowe okna stwarzają niespotykany klimat zatrzymanego czasu. Niektórzy nazywają ten dom zaczarowanym

Położony w zielonej dolinie gościniec otaczają pełne zwierząt zalesione wzgórza, z których rozpościera się widok na Sudety. Wokół wielka liczba zabytków: zamki, dwory, kościoły i stare miasteczka, pozostałość bogatych czasów kiedy w okolicy wydobywano złoto. Biegną tu liczne szlaki dla turystyki pieszej, rowerowej i konnej. Wspaniałą atrakcją są spływy kajakami lub pontonami po pobliskim Bobrze. Zimą gościniec staje się doskonałym punktem wypadowym dla miłośników sportów zimowych, mających stąd jedynie nieco ponad 30 km do Stoku Izerskiego w Świeradowie Zdrój z najnowocześniejszą w Polsce koleją gondolową. Nasza wieś Płóczki Górne słynie ze złóż najpiękniejszych w Europie agatów.

Latem naszym atutem są otaczające gościniec pełne zwierząt zalesione wzgórza z których rozpościera się widok na Karkonosze.

Firmom proponujemy organizację u nas szkoleń, imprez incentive i pikników na malowniczych łąkach wokół gościńca.

Nasze ekologiczne gospodarstwo czerpie ciepło ze słonecznych solarów, ma własne ujęcie krystalicznie czystej wody i przydomową biologiczną oczyszczalnię ścieków.

Gościniec dzieli dystans 110 km do Wrocławia i 200 km do Prag i 160 km do Drezna ( we wszystkich tych miastach organizujemy zwiedzanie z miejscowym licencjonowanym przewodnikiem).
 

Karczma

W zaadaptowanej ze stajni Karczmie Za Szafą podajemy na wielkich dębowych stołach wyśmienite dania kuchni kresowej przyrządzone z najlepszych produktów z okolicznych gospodarstw rolnych. Spragnionym proponujemy kufelek niepasteryzowanego piwa z pobliskiego najstarszego w Polsce browaru.
 

Dodatkowe atrakcje

Dla podniesienia adrenaliny zapraszamy na własny tor off-roadowy położony w wąwozie należącym do Gościńca. Do nauki jazdy w terenie służą gościom kultowe samochody terenowe - Land Rovery. Także Land Roverami organizujemy wycieczki po okolicznych malowniczych bezdrożach.

Naszym gościom polecamy na miejscu zabiegi i masaże w profesjonalnym wykonaniu.

Specjalizacja: masaże klasyczne, relaksacyjne, polinezyjskie - Lomi Lomi Nui i Ma-uri, orientalne - Shiatsu, oraz terapia czaszkowo-krzyżowa i praca z odciskami życia według metody LIFE IMPRESSIONS BODYWORK. Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie tego z odpowiednim wyprzedzeniem, optymalnie razem z rezerwacją pobytu.
 

Zobacz także

 

Szukaj noclegu

Fraza
Cena
-
Rodzaj
Miejscowość
 
 

Polecane noclegi

 
 
 
 

Statystyka

gości on-line: 6
odwiedzin dzisiaj: 464
łącznie odwiedzin: 1626
od dnia: 2010-01-16
czas generowania: 0.05
 
Hotelisko.pl
© 2007 - 2010. Get in web. Wszelkie prawa zastrzeżone. Grupa Hotelisko.pl
canada goose wav file mackage leather trim trench coat doudoune canada goose femme canada goose hybridge jacket womens where to buy canada goose kensington parka