START       NOCLEGI       AGROTURYSTYKA       HOTELE       KWATERY PRYWATNE       PENSJONATY       POKOJE GOŚCINNE
Słoneczna Róża
Hotel Majestic
 
 
 
 
 

Ostatnie ogłoszenia

 

O nas

Nasza firma to profesjonalny zespół młodych i zgranych ludzi, którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenie w poszczególnych branżach technologii internetowych, marketingu internetowego oraz turystyki biznesowej. Dzięki zdobytej wiedzy, wieloletniej pracy w zawodzie oraz połączeniu sił, stworzyliśmy grupę ludzi potrafiącą sprostać nawet najtrudniejszym zleceniom.

Firma get in web powstała w 2007 roku i od tego czasu zdobyła zaufanie kilkudziesięciu klientów oraz zrealizowała kilkaset projektów internetowych, począwszy od prostych zleceń po rozbudowane aplikacje internetowe. Specjalizujemy się w tworzeniu indywidualnych stron i serwisów internetowych, opartych o najnowsze dostępne technologie internetowe stosując przy tym obowiązujące normy i zasady użyteczności stron internetowych, wykorzystując niezbędną wiedzę marketingową. To połączenie przy współpracy ze specjalistami z branży turystycznej pozwala nam na tworzenie projektów wybiegających daleko przed nasza konkurencję. Strony i serwisy przez nas przygotowywane to indywidualne projekty dostosowane do Państwa potrzeb.

Część naszych prac dostępna jest na naszej stronie firmowej. Dzięki współpracy z firmami z branży reklamowej, oferujemy także kompleksową wizualizację firm nie tylko w Internecie. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. projektowanie logotypów, papierów firmowych, wizytówek, bannerów wielkoformatowych, plakatów, ulotek, gadżetów reklamowych i wiele innych indywidualnych rozwiązań.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Oferujemy atrakcyjne ceny dla klientów decydujących się na kompleksową obsługę internetową. Projekty przez nas przygotowywane charakteryzują się najwyższą jakością, a do potrzeb każdych z Państwa podchodzimy indywidualnie. Nasz szeroki wachlarz usług to świetne rozwiązanie zarówno dla rozpoczynających internetowe inwestycje, jak i dla tych z Państwa, którzy nie są zadowoleni z dotychczasowej współpracy z naszymi konkurentami. Na Państwa życzenie udostępniamy nasze referencje oraz portfolio, dokumentujące nasze osiągnięcia.

Get in web - kompleksowe rozwiązania internetowe
tel. 022 490 70 36
tel. kom. 694 669 014
biuro@getinweb.pl
 

Szukaj noclegu

Fraza
Cena
-
Rodzaj
Miejscowość
 
 

Polecane noclegi

 
 
 
 

Statystyka

gości on-line: 1
odwiedzin dzisiaj: 71
łącznie odwiedzin: 9732
od dnia: 2010-01-16
czas generowania: -0.93
 
Hotelisko.pl
© 2007 - 2010. Get in web. Wszelkie prawa zastrzeżone. Grupa Hotelisko.pl