START       NOCLEGI       AGROTURYSTYKA       HOTELE       KWATERY PRYWATNE       PENSJONATY       POKOJE GOŚCINNE
Słoneczna Róża
Hotel Majestic
 
 
 
 
 

Ostatnie ogłoszenia

 

O nas

Nasza firma to profesjonalny zespół młodych i zgranych ludzi, którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenie w poszczególnych branżach technologii internetowych, marketingu internetowego oraz turystyki biznesowej. Dzięki zdobytej wiedzy, wieloletniej pracy w zawodzie oraz połączeniu sił, stworzyliśmy grupę ludzi potrafiącą sprostać nawet najtrudniejszym zleceniom.

Firma get in web powstała w 2007 roku i od tego czasu zdobyła zaufanie kilkudziesięciu klientów oraz zrealizowała kilkaset projektów internetowych, począwszy od prostych zleceń po rozbudowane aplikacje internetowe. Specjalizujemy się w tworzeniu indywidualnych stron i serwisów internetowych, opartych o najnowsze dostępne technologie internetowe stosując przy tym obowiązujące normy i zasady użyteczności stron internetowych, wykorzystując niezbędną wiedzę marketingową. To połączenie przy współpracy ze specjalistami z branży turystycznej pozwala nam na tworzenie projektów wybiegających daleko przed nasza konkurencję. Strony i serwisy przez nas przygotowywane to indywidualne projekty dostosowane do Państwa potrzeb.

Część naszych prac dostępna jest na naszej stronie firmowej. Dzięki współpracy z firmami z branży reklamowej, oferujemy także kompleksową wizualizację firm nie tylko w Internecie. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. projektowanie logotypów, papierów firmowych, wizytówek, bannerów wielkoformatowych, plakatów, ulotek, gadżetów reklamowych i wiele innych indywidualnych rozwiązań.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Oferujemy atrakcyjne ceny dla klientów decydujących się na kompleksową obsługę internetową. Projekty przez nas przygotowywane charakteryzują się najwyższą jakością, a do potrzeb każdych z Państwa podchodzimy indywidualnie. Nasz szeroki wachlarz usług to świetne rozwiązanie zarówno dla rozpoczynających internetowe inwestycje, jak i dla tych z Państwa, którzy nie są zadowoleni z dotychczasowej współpracy z naszymi konkurentami. Na Państwa życzenie udostępniamy nasze referencje oraz portfolio, dokumentujące nasze osiągnięcia.

Get in web - kompleksowe rozwiązania internetowe
tel. 022 490 70 36
tel. kom. 694 669 014
biuro@getinweb.pl
 

Szukaj noclegu

Fraza
Cena
-
Rodzaj
Miejscowość
 
 

Polecane noclegi

 
 
 
 

Statystyka

gości on-line: 6
odwiedzin dzisiaj: 240
łącznie odwiedzin: 1829
od dnia: 2010-01-16
czas generowania: 0.05
 
Hotelisko.pl
© 2007 - 2010. Get in web. Wszelkie prawa zastrzeżone. Grupa Hotelisko.pl
canada goose wav file mackage leather trim trench coat doudoune canada goose femme canada goose hybridge jacket womens where to buy canada goose kensington parka