START       NOCLEGI       AGROTURYSTYKA       HOTELE       KWATERY PRYWATNE       PENSJONATY       POKOJE GOŚCINNE
Słoneczna Róża
Hotel Majestic
 
 
 
 
 

Ostatnie ogłoszenia

 

Reklama internetowa

Reklama w Internecie jest dziś najpopularniejszym i najtańszym sposobem dotarcia do klienta. Korzyści jakie niesie za sobą reklama internetowa jest dużo wyższa i tańsza niż tradycyjne jej formy, głownie za sprawa precyzyjnego skierowania do grup docelowych oraz wysokiej mierzalności jej skuteczności. W tej dziedzinie reklamy prym wiedzie reklama w wyszukiwarkach tj. pozycjonowanie stron oraz kampanie linków sponsorowanych. Pozycjonowanie to podnoszenie pozycji strony w naturalnych wynikach wyszukiwania pod wybranymi hasłami/słowami kluczowymi w naturalny i długofalowy sposób. Naszą ofertę pozycjonowania stron znajda Państwo na stronie – pozycjonowanie stron.

Oferta linków sponsorowanych to forma reklamy, dostępna w wyszukiwarkach poza naturalnymi wynikami wyszukiwania, widoczna w postaci boksów reklamowych na górze i po prawej stronie wyszukiwarki. Naszą ofertę tej formy reklamy znajda Państwo w dziale linki sponsorowane – linki często stanowią dobre uzupełnienie naturalnego pozycjonowania strony.

Zarówno nasza oferta kampanii linków jak i pozycjonowania dotyczy głownie wyszukiwarki Google, jednak realizujemy na życzenie klienta reklamę w innych wyszukiwarkach.

Popularną formą reklamy internetowej są kampanie bannerowe w serwisach tematycznych. W tym celu posiadamy rozbudowany system serwisów turystycznych oraz współpracujemy z liderami tej branży, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu atrakcyjne ceny. Na indywidualne życzenie wyszukujemy skutecznej formy reklamy w serwisach regionalnych z Państwa miejscowości lub regionów potencjalnych odbiorców reklamy.

Nasza firma chętnie podejmie się wszelkich działań marketingowych dla Państwa, prowadzonych na zasadach outsourcingu. Realizujemy wszelkie, także nietypowe realizacje i zadania dla klientów.

Branża turystyczna to najlepiej rozwinięta gałąź gospodarki widoczna w Internecie. Z pomocą potężnych narzędzi jakie oferuje rynek internetowy i nasze rozbudowane zaplecze jesteśmy w stanie skutecznie i tanio wygenerować ruch na Państwa stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów.

Get in web - kompleksowe rozwiązania internetowe
tel. 022 490 70 36
tel. kom. 694 669 014
biuro@getinweb.pl
 

Szukaj noclegu

Fraza
Cena
-
Rodzaj
Miejscowość
 
 

Polecane noclegi

 
 
 
 

Statystyka

gości on-line: 4
odwiedzin dzisiaj: 87
łącznie odwiedzin: 1414
od dnia: 2010-01-16
czas generowania: -0.81
 
Hotelisko.pl
© 2007 - 2010. Get in web. Wszelkie prawa zastrzeżone. Grupa Hotelisko.pl
canada goose wav file mackage leather trim trench coat doudoune canada goose femme canada goose hybridge jacket womens where to buy canada goose kensington parka