START       NOCLEGI       AGROTURYSTYKA       HOTELE       KWATERY PRYWATNE       PENSJONATY       POKOJE GOŚCINNE
Hotel Majestic
Słoneczna Róża
 
 
 
 
 

Ostatnie ogłoszenia

 

Reklama internetowa

Reklama w Internecie jest dziś najpopularniejszym i najtańszym sposobem dotarcia do klienta. Korzyści jakie niesie za sobą reklama internetowa jest dużo wyższa i tańsza niż tradycyjne jej formy, głownie za sprawa precyzyjnego skierowania do grup docelowych oraz wysokiej mierzalności jej skuteczności. W tej dziedzinie reklamy prym wiedzie reklama w wyszukiwarkach tj. pozycjonowanie stron oraz kampanie linków sponsorowanych. Pozycjonowanie to podnoszenie pozycji strony w naturalnych wynikach wyszukiwania pod wybranymi hasłami/słowami kluczowymi w naturalny i długofalowy sposób. Naszą ofertę pozycjonowania stron znajda Państwo na stronie – pozycjonowanie stron.

Oferta linków sponsorowanych to forma reklamy, dostępna w wyszukiwarkach poza naturalnymi wynikami wyszukiwania, widoczna w postaci boksów reklamowych na górze i po prawej stronie wyszukiwarki. Naszą ofertę tej formy reklamy znajda Państwo w dziale linki sponsorowane – linki często stanowią dobre uzupełnienie naturalnego pozycjonowania strony.

Zarówno nasza oferta kampanii linków jak i pozycjonowania dotyczy głownie wyszukiwarki Google, jednak realizujemy na życzenie klienta reklamę w innych wyszukiwarkach.

Popularną formą reklamy internetowej są kampanie bannerowe w serwisach tematycznych. W tym celu posiadamy rozbudowany system serwisów turystycznych oraz współpracujemy z liderami tej branży, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu atrakcyjne ceny. Na indywidualne życzenie wyszukujemy skutecznej formy reklamy w serwisach regionalnych z Państwa miejscowości lub regionów potencjalnych odbiorców reklamy.

Nasza firma chętnie podejmie się wszelkich działań marketingowych dla Państwa, prowadzonych na zasadach outsourcingu. Realizujemy wszelkie, także nietypowe realizacje i zadania dla klientów.

Branża turystyczna to najlepiej rozwinięta gałąź gospodarki widoczna w Internecie. Z pomocą potężnych narzędzi jakie oferuje rynek internetowy i nasze rozbudowane zaplecze jesteśmy w stanie skutecznie i tanio wygenerować ruch na Państwa stronie internetowej. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów.

Get in web - kompleksowe rozwiązania internetowe
tel. 022 490 70 36
tel. kom. 694 669 014
biuro@getinweb.pl
 

Szukaj noclegu

Fraza
Cena
-
Rodzaj
Miejscowość
 
 

Polecane noclegi

 
 
 
 

Statystyka

gości on-line: 2
odwiedzin dzisiaj: 76
łącznie odwiedzin: 9737
od dnia: 2010-01-16
czas generowania: 0.05
 
Hotelisko.pl
© 2007 - 2010. Get in web. Wszelkie prawa zastrzeżone. Grupa Hotelisko.pl